• Su kaçağı tespit cihazı fiyatları-99TL

  Pazartesi, 09 Tem 2012
  15:28
  0

  SU KAÇAK BULMA CİHAZI ile ARAMA YAPIYORUZ

   GERÇEK UZMAN TESİSATÇI

  16 YILLLIK FİRMA

  test pompaları ve su kaçağı bulma cihazları

  Su kaçağı bulma, su kaçak tespiti, cihazla su kaçağı bulma, su sızıntı yer tespiti, cihazla su arıza tespit, su tesisat arıza bulma, su borusunda kaçak yeri tespit Su borusunda meydana gelen arızanın tam yerini bulmaya yarayan makine ile istanbulun her yerinde su kaçağı arıyoruz. Tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek bilinmeyen sızıntıları arıyoruz. Su kaçağını tespit eden kamera ve şebeke suyu yani temiz suyu tespit eden su kaçak dedektörü firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Su kaçaklarını kırmadan dökmeden bilgisayarlı kameralı sistem ile tespit ediyoruz.
  Kanal yıkama ve görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Kalorifer tesisatındaki su eksiltmelerini kaçak olan bölgeyi hiç kırmadan onarıyoruz.

  Evinizde ve işyerinizdeki her türlü Su Kaçakları,Su Sızıntısı,Nem,Rutubet gibi sorunlarınızda evinize geliyor hiçbir yeri kırı dömeden, hiçbir yere zarar vermeden evinizi teste tabi tutuyoruz, Test esnasında su kaçağı varmı yokmu kontrollerini yapıyoruz. Bilgisaryarlı sistem ve elektronik cihazlar ile Su Kaçağının yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve Su Kaçağının yerini size gösteriyor ve tamiratlarını garantili olarak yapıyoruz. 

  Cihazla Su Kaçağı Bulma  99TL

   

  Hassas şekilde ölçüm yapmaya yarayan taşınabilir elektronik cihazlar akustik dinleme yapmaya yarar. Su sızıntı yaptığı bölgede toprak veya betona çarpması sonucu ortaya bir ses çıkarır. Bu sesi insan kulağı veya diğer tekniklerle duymak mümkün değildir. Evinize kurulan basınç artıcı sistemler kaçak yapan yerin yüksek oranda ses çıkarmasını sağlar. Su kaçağı bulma cihazları ile çıkan bu sesi daire içerisinde tarama yaparak bulmaya çalışırız. Su kaçak cihazına her daireden farklı frekansta sinyal gelmektedir. Bu sinyalleri ayırmak tecrübeli ve profesyonel bir ekiple olur.

  KALORİFER KOMBİ SU KAÇAKLARI 

  Kaloriferinizde ve kombilerinizdeki su kaçaklarını basınç düşmelerini kırmadan dökmeden evinize ve tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden kimyasal ürünler ile garantili olarak onarım işlerini yapıyoruz.

  Evinizde ve İşyerinizdeki Su Kaçakları Kalörifer kaçakları Kombi Basınç düşmelerini Kırmadan Dökmeden gerekli Su Kaçak Testlerini yaptıktan sonra Bilgisayarlı Sistem ve Elektronik cihazlar ile Kırmadan Dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su Kaçağınızın Yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve tamirini garantili olarak yapıyoruz Banyo Mutfak Tadilatları, Su Kaçağı,Kalörifer Kaçagı,Su Sızıntıları, kanalizasyon Tıkanıklıkları,Kanal açma, Vidanjör,Sıhhi Tesisat ,Tamirat ve Tadilat İşleri ile Hizmetinizdeyiz.

  Bina ,iş yeri , lokanta, marketlerde su sızıntısı ve rutubet gibi arızayı tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak olan bölgeyi noktasal tespit edip kırmadan onarıyoruz. Pis su gider tıkanıklarını binanıza ,iş yerinize zarar vermeden tespit edip ve açıyoruz. Kanal görüntüleme hizmetlerini sunuyoruz. Yer altı tesisat tespit hizmeti sunmaktayız.

   Su kaçağını tespit ettiğimiz bölgede arıza çıkmazsa paranızı aynen geri iade yapıyoruz.

   


  Etiketler: Su Kaçağı Tespiti SIZINTI BULMA , Su Sızıntısı Arama Bulma ve Tamiri , SU SIZINTILARINA EN EKONOMİK ÇÖZÜM Nispetiye Su Kaçak Tespit ,

  Etiketler :

  su-kacagi-tespit-cihazi-fiyatlari
  • Yorum Yap

   • Güvenlik Resmi Resmi Yenile